Kosmeetikatooted


 • HAIRWONDER -
  THE SECRET TO HEALTHY HAIR!

  Hairwonder on alates 1985 spetsialiseerunud juuksehooldustoodete arendamisele. Eesmärgiga saavutada loomulikult terved, läikivad ja tugevad juuksed, samas austades tervet ja säästvat elusviisi. Tooted on armastatud rohkem kui 35 riigis ja miljonid inimesed on kogenud parimat hollandi kvaliteet. Kasutatakse kõrgeima kvaliteediga koostisaineid, väärtuslikke orgaanilisi ekstrakte ja nüüdisaegseid tootmismeetodeid. Hairwonder on esimene ja ainus juuksehooldusvahendite kaubamärk, mille kõik tooted on rikastatud vähemalt 8 orgaanilise koostisainega - kasvatatud ilma herbitsiidide ja pestitsiidideta. Pakendamisel kasutatakse FSC sertifitseeritud paberit ning pappi. Kõik Hairwonderi tooted on parabeeni vabad ja ei ole testitud loomadel.

  Jätkuv innovatsioon inspireeritud loodusest!

  www.hairwonder.com

 • CRYSTAL -
  ESPECT THE BODY!

  Crystal on maailma juhtiv 100% looduslike mineraaldeodorantide tootja.

  Deodorandid jätavad nahale ebameeldivaid lõhnu tekitavate bakterite vastase nähtamatu kaitsekihi lastes nahal loomulikult hingata, samas kui enamik muid deodorante üksnes kas varjavad ebameeldivat higilõhna tugevate aroomidega või sulgevad nahapoore alumiiniumklorohüdraadi või alumiinium-tsirkooniumiga.

  Crystal tooted sisaldavad looduslikke minaraalsoolasid, ei sisalda aga alumiiniumklorohüdraati, alumiinium-tsirkooniumi, parabeene ega ftalaate.

  Crystal tootesarjal on USA vähiravikeskuste heakskiit ning erinevate onkoloogiliste uurimiskeskuste sertifikaadid.

  Crystal on ohutu, tervislik ja tõhus, sobib kasutamiseks kogu perele, ning sellel on miljoneid kasutajaid kogu maailmas juba üle 25 aasta.

  thecrystal.com

 • HENNAPLUS – THE HAIR COLOUR SPECIALIST INSPIRED BY NATURE!

  Hennaplus kaubamärk sündis aastal 1985 koos Hennaplus 100% looduslike püsivärvipulbitega. Tänaseks on sortimendis rohkem kui 70 eri juuksevärvi, samuti suurepärane valik tooteid värvi hoolduseks.

  Hennaplus juuksevärvid on tuntud oma maailmatasemel värvitulemuste poolest. Kaubamärk on inspireeritud loodusest ja keskendunud innovatsioonile. Kasutatud on nüüdisaegseid tootmismeetooteid ja kvaliteetseid koostisaineid.

  Hennaplus oli üks esimesi maailmas, kes tutvustas parafenüleendiamiini (PPD) kahjulikkust, hakkas kasutama sertifitseeritud orgaanilisi ekstrakte ja FSC sertifitseeritud paberit ning pappi pakendamisel.

  Kaunid, glamuursed ja läikivad juuksevärvid, mis toetavad tervet ja säästvat eluviisi!

  hennaplus.com

 • SIMPLE – THE EXPERTS IN SENSITIVE SKIN!

  Simple on esimene nahahoolduse kaubamärk Suurbritannias, mis on täielikult pühendunud lõhna- ja värvaineteta toodete arendmisele ja valmistamisele. Need ei ärrita ka kõige tundlikumat nahka.
  Juba alates 1960. aastast on Simple’i sarja toodetes kasutatud üksnes võimalikult puhtaid ja looduslikke koostisosi. Suure rahvusvaheliselt tuntud ravimitootja rüpest välja kasvanud Simple’i brändi tooted on aidanud mitmeid põlvkondi naisi end ilusana tunda ning kauni ja värskena välja näha.

  Tänaseks on 50-aastase kogemusega Simple Suurbritannia juhtiv tundlikule nahale orienteeritud kaubamärk. Näiteks on Simple’i “ Kind To Skin” sarja näo- ja silmameigi eemalduslapid sealne suurim näohoolduse müügiartikkel − iga 3 sekundi tagant ostetakse üks pakk!

  www.simple.co.uk

 • TRUST NATURE, TRUST WITCH!

  Juba üle 40 aasta on Witch tootesarjas kasutatud looduse tarka andi – nõiapuud (witch = nõid). See väärtuslik taim puhastab, toniseerib ja rahustab nahka ürgsel looduslikul moel, andes nahale täiusliku tasakaalu, pehmuse ja terve välimuse.

  Nõiapuu sisaldab rikkalikult põletiku- ja allergiavastase toimega flavonoidide, mis tugevdavad kapillaare (eriti sobilik neile, kellele valmistab muret kuperoosne nahk!). Samuti sisaldab taim eeterlikke õlisid ja antioksüdante, mis aitavad tõhusalt kaasa rakkude uuenemisprotsessile.
  Witch sobib kõikidele nahatüüpidele, kuid annab eriti suurepärase tulemuse rasuse, kombineeritud ja probleemse naha puhul.

  Witch pakub ka tooted, mis on mõeldud vistrikega nahale ning mis aitavad ära hoida vistrike teket.

  Kõik Witch tooted on dermatoloogiliselt testitud.

  www.witchskincare.com

 • EQUILIBRA - THE BALANCE OF WELL-BEING!

  Equilibra kaubamärk on eeskätt tuntud kvaliteetsete itaalia toidulisandite poolest. Veendumusest, et nahk annab esimesena tunnistust organismi sisemisest heaolust, loodi nende kõrvale ka erinevad nahahooldustoodete sarjad. Nii nagu toidulisanditegi puhul, on pearõhk asetatud koostisainete naturaalsusele.

  Aloe Cosmetic Line
  Aaloel on teada-tuntud niisutav, rahustav ja kaitsev toime. Aloe Cosmetic Line tooted sisaldavad käsitsi külmpressmeetodil valmistatud aaloelehe mahla, milles on säilinud taime lehtedes sisalduvad aktiivsed elemendid.
  Tooted sisaldavad suurel hulgal puhast aaloe-geeli, mida ei ole ei pastöriseeritud ega rehüdreeritud, ning on tänu sellele tõeliselt mahedatoimelised ja tõhusad.

  Aloe Vera Sun Care Line
  Aaloe erakordsed niisutavad, värskendavad, taastavad ja rahustavad omadused pakuvad nahale tõhusat kaitset nii enne kui ka pärast kokkupuudet päikesega. Aloe Vera Sun Care päikesekaitsekreemid pakuvad tõhusat kaitset UVB ja UVA kiirguse eest. Päevitusjärgsed tooted niisutavad, jahutavad ja rahustavad päikesest ärritunud nahka.

  Perlabella
  Perlabella „pärlid“ on naha hooldamiseks mõeldud kontsentreeritud seerumiga täidetud kapslid, mis sisaldavad puhtaid looduslikke toimeaineid. Õhukindlalt kapseldatuna on iga pärl sama värske kui päeval, mil ta Itaalias valmistati. Seerumid on lõhna- ja säilitusainete- ning veevabad. Igas pärlis on ühekordne annus pehmet, siidist seerumit, mis silub su nahka.

  Shea Butter Line
  Sheavõil on imepäraseid väärtuslikke omadusi, mis aitavad säilitada naha pehmust. Sheavõid saadakse Aafrika shea ehk võiseemniku puu pähklite pressimisel tekkivast rasvast. Puu peab kasvama vähemalt 50 aastat, enne kui see vilja kandma hakkab. Sheavõi sisaldab kaitsvate ja taastavate omadustega vitamiine A, E, F ja fütosteroole, mis aitavad ennetada nahaärritusi ja säilitada naha loomulikku elastsust. EQUILIBRA kasutab oma toodetes 100% puhast sheavõid.

  Natural Oil Line
  Looduslikud külmpressmeetodil valmistatud õlid. Need on 100% puhtad, lahjendamata ning parafiini- ja mineraalõlide vabad.

  equilibra.it