Meeskond

 • Simons Kozlinskis

  Juhatuse liige

  Strateeg, kes vaatleb elu positiivse pilguga naeratus suul, samaaegselt alati kindlalt kahe jalaga maapeal seistes. Simons juhib firmat julgelt ja kindlakäeliselt kõrgele seatud eesmärkide suunas.

 • Kairi-Kristlin Bramanis

  +372 612 0072

  CFO

  Alustanud tööd müügisekretäri ametikohalt, on Kairi vaadelnud meie firmat erinevatel aegadel ja erinevatest vaatenurkadest. Tänu sellele on temal teada firma toimimise iga nüanss ja asjatundmatule tunduva kaose põhjalikult läbimõeldud toimimise dünaamika. Igale firma tegemisele ja toimetamisele on abiks võtta Kairi elurõõmus ja nutikas nõuanne. Särasilmse sipelga sisemuses peitub karm ja õiglane kontrollmehhanism, mille käivitab hetkega iga eksimus või ebakõla.

 • Tiit Tondi

  +372 505 2297

  Müügidirektor, Tallinn

  Suurepärase eneseväljendusoskusega müügitalent. Tiidul on väga pikaajaline müügitöökogemus ja väga põhjalikud teadmised oma ala toote- ja teenusevaldkonnast. Võimekas, realistlik ja järjepidev juht, kes täidab alati endale seatud eesmärgid ning kahtlusteta nõuab seda ka kõigilt teistelt.

 • Sulo Rebane

  +372 503 9692

  Müügidirektor, Tartu

  Omandatud kogemused töötades meie tiimis juba firma loomisest alates, annavad tema otsustele loomuliku ja iseenesestmõistetava respekti. Oma pikaajalisele kogemusele toetudes annab Sulo alati asjatundlikku nõu ja aitab sobivaima toote või parima lahenduse leidmisel. Selle juurde kuulub pea alati peen ja omamehelik väikese vindiga huumor.

 • Mare Messer

  +372 736 2531

  Müügisekretär

  Kiirus, täpsus ja kompetents voolab iga päev läbi Mare nobedate näppude meie ja meie koostööpartnerite infosüsteemi. Mare on meie firma süda, mis tuksub kiirelt ja kindlalt ning vormistab kõik meie tegevused perfektselt vajalikeks dokumentideks. Kui Mare on kontoris, võid olla alati kindel, et kõik tööd on tehtud ja tekkida võivad probleemid on juba eos lahendatud.

 • Karin Ritson

  +372 736 2133

  Büroojuhataja

  Igasse nüanssi põhjalik süvenemine on osa tema olemusest. Täpsus ja detailsus on vajalik tema haldusalas olevate dokumentide vormistamisel ja analüüside koostamisel. Tulemustes ei pea kahtlema.

 • Katrin Lunde

  +372 565 5329

  Müügijuht, tarbekaup

  Kosmeetikatoodete hea tundjana oskab Katrin soovitada igale kliendile just tema müügikohta sobiva tootevaliku.
  Naerusuine kolleeg on avatud uuendustele ja muutustele. Koostöö sujub tõrgeteta, kui meeskonnas on abivalmis ja kaaslastega arvestav, kuid siiski nõudlik ja täpne spetsialist. Katrini hallata on ka kosmeetikakaupade internetipood www.puhaskosmeetika.ee

 • Loona Voites

  +372 5620 5500

  Müügiesindaja, tarbekaup

  Tarbekauba osakonnas töötatud aastad annavad temale kordumatu kompetentsi igas tootes ja tegemises. Rõõmsameelne ja lootusetult heasüdamlik optimist teeb päikeseliseks kõigi temaga kokkupuutuvate inimeste päeva. Ei ole küsimust, millele Loonal asjakohast vastust ei ole.

 • Urmas Kidra

  Laojuhataja

  Kohusetundlik ja töökas iga-asjaga hakkamasaaja on alati kohal ja abiks just siis, kui kõige suuremad probleemid vajavad lahendamist. Laomajanduse põhjalik ja detailne pikaajaline tundmine annab talle võimekuse kõige kriitilisemate logilistiliste probleemide lahendamiseks. See teeb temast erilise ja olulise inimese, kellele saab alati loota ja usaldada vastutusrikka laojuhataja ameti.

 • Indrek Osolainen

  Laotöötaja, Tallinn

  Kohusetundlik ja tubli töömees, kelle leiab alati toimetamast millegi olulise kallal. Suur mees, kes jaksab teha suuri asju. Ka siis saavad toimetused tehtud, kui tõstukil juhtub aku tühjaks saama...

 • Toomas Ristjõe

  Laotöötaja, Tallinn

  Täpne ja kiire, sõbralik ja abivalmis – nii iseloomustavad töökaaslased Toomast. Rahulik meel ei jäta teda ka pingelises olukorras ja kõik see kokku teeb temast hinnatud meeskonnaliikme.

 • Rein Suits

  Laotöötaja, Tartu

  Kohusetundlik ja töökas laomajanduse kompetentsi kehastus. Alati sõbralik ja alati abivalmis ka kõige kiirematel ning raskematel hetkedel. Temale võid alati loota. Tema isikupärane südameid soojendav ning kordumatu huumor tuleb alati õigel ajal ja on alati õigel kohal. Rein on igihaljas igiliikur tema parimas tähenduses.