Firma

Juhtiv maaletooja

Getz Eesti AS on juhtiv autohooldusvahendite tarnija ja hulgimüüja Eestis. Tootevalikus on erinevaid kaupu alates käivitusakudest ja klaasipuhastajatest kuni mootoriõlide, jahutusvedelike ja autohooldusvahenditeni.

Getz Eesti eesmärk on varustada hulgi- ja jaemüüjaid ning suurtarbijaid rahvusvaheliselt tuntud ning kõrgelt hinnatud kaubamärke kandvate kvaliteettoodetega.

1993. aastal asutatud ettevõttel on enam kui 500 püsiklienti, kelle hulgas on nii jae- kui hulgimüügifirmasid, sealhulgas tankla- ja hüpermarketikette, autoesindusi, transpordi-, põllumajandus-, metsandus- ja tööstusettevõtteid ning autopesulaid.

Meil on müügiesindused Tallinnas ja Tartus. Kaubad toimetame klientidele kohale üle kogu Eesti. Korraldame regulaarselt klientidele tootekoolitusi ja seminare, viime läbi erinevaid turundustegevusi ning toetame klientide kampaaniaid. Väärtustame üle kõige usalduslikku ja pikaajalist koostööd oma püsiklientidega.

Ajalugu

Getz Eesti AS on 1993.a. asutatud turundus- ja distributsioonifirma, mis tegeleb autokaupade importimise ning levitamisega Eesti turul. Firma tooteportfellis on suur valik autotarvikuid ja autokeemia-tooteid, mis on orienteeritud nii jaeturule kui lõpptarbijaile.

Getz Eesti on Getz Baltic grupi liige, kuhu kuuluvad ka Lätis tegutsev Getz Nordic ja Leedus töötav Getz Lithuania, tagades kogu tootevaliku kättesaadavuse terves Baltikumis. Teavet Lätis ja Leedus tegutsevate Getz Baltic ettevõttete kohta leiate vastavatest kodulehtedest: www.getz.lv ja www.getz.lt.

Nüüdseks esindab Getz Eesti AS Eesti turul tervet rida tundud rahvusvahelise levikuga kaubamärke, sh Turtle Wax, Super Help ja Astonish (autokosmeetika), Osram (autolambid), Trico, Heyner, Bosch (klaasipuhastid, süüteküünlad), G-Energy (mootoriõlid), Pressol (õlitus- ja määrdeseadmed ning garaažitarvikud), Concept Chemicals (professionaalsed autopuhastusvahendid), STP (kütuse- ja mootoriõlilisandid ning), WD-40 (universaalmääre), Nordic Power (käivitusakud), Wunderbaum (õhuvärskendajad) jpt. Firma on aastaid koostööd teinud tootjate/tarnijatega Itaaliast, Ühendkuningriigist, Saksamaalt, Hollandist, Belgiast, Prantsusmaalt, Soomest, Rootsist jm.

Lisaks imporditavatele kvaliteetbrändidele on arendatud välja omatoodangu sari, millesse kuuluvad klaasipesuvedelikud, jahutusvedelikud, leotuspesuvedelikud, pigiplekieemaldajad jm autopuhastuskemikaalid.

Esimesena autokaupade importijatest Eestis, alustas Getz Eesti AS ulatuslikku autokaupade turustamist super- ja hüpermarketites, ning ehitus- ja aianduspoodides. Tänu terviklikule ja põhjalikult läbimõeldud sortimendile, koos operatiivse distributsiooni ning süstemaatilise turundamisega, oleme saavutanud nendes kaubandussegmentides turuliidri rolli, olles võimelised tarnima autokaupade terviklahendusi, mida eelmainitud kaubandusettevõtted vajavad. Meie eesmärgiks on süstemaatiline tootevaliku analüüsimine ja täiustamine vastavalt kaubanduse trendidele.

Oleme peaaegu täielikult üle läinud elektroonilisele andmeedastussüsteemile EDI (Electronic Data Interchange). Jätkuva innovatsiooni ja parima teeninduse pakkumise tunnistuseks oleme esimese autokaubanduse VMI (Vendor Managed Inventory) lahenduse väljatöötajad ja rakendajad Eestis.