Firma

Juhtiv maaletooja

Getz Eesti AS on juhtiv autohooldusvahendite tarnija ja hulgimüüja Eestis. Tootevalikus on erinevaid kaupu alates käivitusakudest ja klaasipuhastajatest kuni mootoriõlide, jahutusvedelike ja autohooldusvahenditeni.

Getz Eesti eesmärk on varustada hulgi- ja jaemüüjaid ning suurtarbijaid rahvusvaheliselt tuntud ning kõrgelt hinnatud kaubamärke kandvate kvaliteettoodetega.

1993. aastal asutatud ettevõttel on enam kui 500 püsikliendi, kelle hulgas on nii jae- kui hulgimüügifirmasid, sealhulgas tankla- ja hüpermarketikette, autoesindusi, transpordi-, põllumajandus-, metsandus- ja tööstusettevõtteid ning autopesulaid.

Alates 1996. aastast tegeleme ka juukse- ja nahahooldusvahendite turustamisega. Oleme erinevaid rahvusvahelisi kaubamärke esindades keskendunud looduslähedasele tootevalikule, mille valmistamisel kasutatakse võimalikult naturaalseid ja hüpoallergeenseid koostisosi.

Tooted on müügil erinevates suurtes ja väiksemates kaubamajadest üle Eesti, kosmeetikakauplustes, marketites, looduspoodides ja meie veebikaubamajas www.puhaskosmeetika.ee

Meil on müügiesindused Tallinnas ja Tartus. Meie Tallinnas asuvast laost korraldame kaupade kättetoimetamise klientidele üle kogu Eesti. Korraldame regulaarselt klientidele tootekoolitusi ja seminare, viime läbi erinevaid turundustegevusi ning toetame klientide kampaaniaid.

Getz Eesti on Getz Baltic grupi liige, kuhu kuuluvad ka Lätis tegutsev Getz Nordic ja Leedus töötav Getz Lithuania, tagades kogu tootevaliku kättesaadavuse terves Baltikumis. Teavet Lätis ja Leedus tegutsevate Getz Baltic ettevõttete kohta leiate vastavatest kodulehtedest: www.getz.lv ja www.getz.lt.

Getz Eesti väärtustab üle kõige usalduslikku ja pikaajalist koostööd oma püsiklientidega.

Ajalugu

Getz Eesti AS on 1993.a. asutatud turundus- ja distributsioonifirma, mis tegeleb auto- ja tarbekaupade importimise ning levitamisega Eesti turul. Firma tooteportfellis on suur valik autotarvikuid ja autokeemia-tooteid, mis on orienteeritud nii jaeturule kui lõpptarbijaile. Koos oma Läti ja Leedu sõsarettevõttega – SIA Getz Bros. & Co. (Latvia) asukohaga Riias ning UAB Getz Medical Baltic, Kaunases – kuulub Getz Eesti AS Balti regiooni ühte juhtivamasse autotarvikuid ja autokeemiatooteid turustavasse firmadegruppi.

Nüüdseks esindab Getz Eesti AS Eesti turul tervet rida tundud rahvusvahelise levikuga kaubamärke, sh Turtle Wax, Clean Plus, Super Help ja Astonish (autokosmeetika), Osram (autolambid), Champion/ Federal Mogul, Trico (klaasipuhastid, süüteküünlad ja filtrid), Sunoco (mootoriõlid ja määrded), Pressol (õlitus- ja määrdeseadmed ning garaažitarvikud), Concept Chemicals (professionaalsed autopuhastusvahendid), Wynn’s (kütuse- ja mootoriõlilisandid ning garaažiseadmed), WD-40 (universaalmääre), Dr. O.K. Wack (autokeemia), Midac, Stayer (käivitusakud), Wunderbaum (õhuvärskendajad) jpt. Firma on aastaid koostööd teinud tootjate/tarnijatega Itaaliast, Ühendkuningriigist, Saksamaalt, Hollandist, Belgiast, Prantsusmaalt, Hiinast, Soomest, Rootsist jm.

Lisaks imporditavatele kvaliteetbrändidele on arendatud välja omatoodangu sari, millesse kuuluvad klaasipesuvedelikud, jahutusvedelikud, leotuspesuvedelikud, pigiplekieemaldajad jm autopuhastuskemikaalid. 

Esimesena autokaupade importijatest Eestis, alustas Getz Eesti AS ulatuslikku autokaupade turustamist super- ja hypermarketites, ning ehitus- ja aianduspoodides. Tänu terviklikule ja põhjalikult läbimõeldud sortimendile, koos operatiivse distributsiooni ning süstemaatilise turundamisega, oleme saavutanud nendes kaubandussegmentides turuliidri rolli, olles võimelised tarnima autokaupade terviklahendusi, mida eelmainitud kaubandusettevõtted vajavad. Meie eesmärgiks on süstemaatiline tootevaliku analüüsimine ja täiustamine vastavalt kaubanduse trendidele. Oleme järjepidevalt arendanud EDI lahenduste laialdasemat kasutuselevõttu koostöös suuremate jaekaubanduskettidega. Jätkuva innovatsiooni ja parima teeninduse pakkumise tunnistuseks oleme esimese autokaubanduse VMI lahenduse väljatöötajad ja rakendajad Eestis.